Життєві історії

Світлана ще спала, коли пролунав телефонний дзвінок. Жінка ледве відкрила очі, глянула на екран мобільного. Дзвонила подруга. – Світлано, ти ще спиш? – одразу промовила вона. – Сплю, як і всі нормальні люди, – неохоче відповіла Світлана. – То ти ще нічого не знаєш і нічого не бачила? – запитала подруга. – Ти про що? – не зрозуміла жінка. – Зайди в соцмережу…Там відео… Про тебе, – сказала подруга і закінчила виклик. Світлана швидко зайшла в інтернет, відкрила відео, яке прислала подруга, переглянула його і аж рота відкрила від побаченого

– Ми скасовуємо замовлення! – здивувала Світлану дівчина. – Тож поверніть мені передоплату!

– А можу я дізнатися, що сталося? Ви так наполегливо вмовляли мене взятися за ваше замовлення… – Світлана була неприємно здивована. Вона була справжнім майстром своєї справи, однією з найкращих у місті! І тут таке…

– Ви ще питаєте? – вигукнула замовниця. – Про ваші … розваги гуде весь інтернет, а ви смієте вдавати із себе ображену невинність! Ось побачите, сьогодні ви втратите всіх своїх клієнтів! Як добре, що знайшлася жінка, котра розкрила вашу підлу натуру! Чекаю на свої гроші!

Дівчина відключилася, залишивши Світлану здивовано стояти з телефоном в руках. Підла натура? Розваги? Про що вона взагалі? І що такого поганого могло переконати наречену відмовитися від послуг весільного фотографа за три дні до урочистостей? З огляду на те, що зараз літо і знайти заміну практично нереально?

Світлана з важким видихом відкинула ковдру і встала з ліжка. Восьма година ранку! Телефон коротко пилікнув, сповіщаючи господиню про вхідне повідомлення.

Так, ще одна відмова від співпраці. Щоправда цього разу ввічлива і із пропозицією залишити гроші собі.

– Що відбувається?! – подумала Світлана.

Але незабаром дівчина дізналася, звідки ростуть ноги в ситуації, що склалася. Вся справа була в одному-єдиному пості, який набрав понад триста тисяч переглядів за одну ніч. Хто в цю пору взагалі в інтернеті сидить? Спати не намагалися? Даремно, дуже приємне заняття, всім раджу.

“Дівчата, якщо ви зібралися виходити заміж і шукайте фотографа для цієї знаменної події, то ви точно натрапите на Мельник Світлану. Ви прочитаєте про неї купу захоплених відгуків, подивіться її роботи (будемо чесні, просто чудові) і захочете її найняти. Ось тільки цим вчинком ви можете зламати собі все життя!”

Світлана з подивом зупинила відео. Хто ця заплакана дівчина? Точно не її клієнтка, обличчя дівчина ніколи не забувала! Так, гаразд, потрібно просто продовжити дивитися, може, надалі стане зрозумілішим.

“На жаль, зі мною сталося саме це. Буквально кілька годин тому я дізналася, що людина, якій я заплатила чималі гроші за те, щоб вона зняла найщасливіші моменти в моєму житті, спокусила мого чоловіка! Уявляєте? З дня весілля минуло лише два місяці! Два! І ось мій чоловік, якого я люблю найбільше на світі, мені заявляє, що йде! І до кого? До фотографа! До цієї самої Світлани! Я була в такому шоці, що й слова не могла вимовити. Просто мовчки спостерігала, як чоловік усього мого життя збирає речі. В себе я прийшла тільки після того, як почула звук вхідних дверей. Я думала, що все, кінець! Навіщо мені без нього жити! Єдине, до чого я здогадалася, це подзвонити подрузі, і та приїхала буквально за десять хвилин…”

– Що за нісенітниця? Який ще чоловік мав приїхати до мене вчора ввечері? – Дівчина від обурення ледь телефон у стінку не жбурнула. Це нахабний наклеп! Вона вже рік як одна і навіть на побачення не ходить! – Навіщо обманювати?

Пару хвилин Світлана намагалася заспокоїтися. Ось тільки від одного погляду на застиглу на екрані нещасну блондинку, хотілося піти і влаштувати їй сварку! Але треба додивитися до кінця!

“Я плакала, не могла заспокоїтися… Моя подруга намагалася мене заспокоїти. Вдалося їй це лише за годину, мабуть. А потім вона мені зізналася, що я не єдина хто намаявся від цієї дівчини. Що є ще інші дівчата, просто вони не хочуть виносити сміття з хати, адже чоловіки завжди повертаються. Ця Світлана так розважається, розумієте! Спокушає чужих чоловіків, а потім, коли вони готові лишити сім’ю, сама їх кидає! ”

Дівчина на відео знову замовкла, скорботно зітхаючи. Вона здавалася такою нещасною, що на секунду Світлані стало її шкода. На секунду. А потім вона згадала, що це саме її ця дівчина звинувачує у всіх гріхах і жалість випарувалася, ніби її ніколи і не було.

“Вибачте, якщо я розповідаю сумбурно, просто… Мені зараз дуже погано. І так, я не переживаю виставити своє життя на показ, а тому й ділюся з вами своєю історією. Якщо у вас є питання – пишіть, намагатимусь відповісти, коли трохи відійду. І ще пишіть, якщо самі опинилися в такій ситуації від рук цієї жінки. Не переживайте! Ніхто вас не засудить.

І так, десять разів подумайте, перш ніж її запрошувати до себе на весілля. Не руйнуйте своє щастя. ”

Коментарів було стільки, що просто для того, щоб усі їх прочитати, потрібно кілька годин. Здається, все місто вступило в обговорення цієї події.

Світлана бачила кілька повідомлень, у яких люди сумнівалися у правдивості слів автора відео. І навіть попереджали про відповідальність за наклеп. Ось тільки образливих повідомлень було набагато більше.

Миготіли знайомі обличчя. Дівчата, що ще вчора були від неї в захваті і писали позитивні відгуки, раптово заявляли, що теж помічали непристойні наміри своїх чоловіків з її боку.

– Це все обман! – ледве стримуючи сльози, бурмотіла Світлана. – Нахабний і безпринципний обман! Та я на їхньому весіллі навіть не працювала! І ніколи не дозволяла собі навіть погляду двозначності на наречених! Та хто ти така, щоби руйнувати мою репутацію?

Пізніше, обмірковуючи ситуацію, дівчина вкрай шкодувала про свої імпульсивні дії, а поки що єдине чого вона хотіла – відновити справедливість. І сама записала звернення, в якому попросила або надати докази, або прилюдно вибачитись. І так, голослівні твердження доказами не вважаються!

Після цього суперечок у коментарях побільшало. Тепер Світлану звинувачували ще й у тому, що вона намагається перевести стрілки і залишитися чистенькою. Загалом, був прямо протилежний від очікуваного ефекту…

********************

Пройшов тиждень. Шум у мережі так і не вщух, а лише набирав обертів. Так, за порадою небагатьох друзів, Світлана написала заяву, попросивши завести справу за наклеп. Втомлений працівник клятвено пообіцяв розібратися, але поки що результатів не було.

Як Світлана і думала, всі замовлення були скасовані. У дівчини просто руки опускалися, хотілося взяти і викинути все дороге обладнання на смітник! Адже вона професіонал! Її роботи, як зазначали клієнти, відрізнялися від інших. Вони були… немов живі! Дівчина вміло ловила моменти, і, дивлячись на фотографію, людям здавалося, що ще трохи й вона оживе. А зараз і простий краєвид не виходив.

Ситуацію владнав старий друг, який приїхав на кілька днів до свого рідного міста. Так він уже понад десять років живе в іншій країні і є співвласником великої компанії.

– Навіщо тобі тут лишатися? – Емоційно розмахував руками Віктор. – Що хорошого ти тут побачиш? Так, можливо, пoлiція і зможе вгамувати це дівчисько, але це не відновить твою репутацію. Люди шепотітимутся, що диму просто так не буває!

– І що ти мені пропонуєш? – стомлено спитала дівчина, ледь помітно посміхаючись. Хоч комусь небайдужа її доля.

– Поїхали зі мною? – Легко і просто вимовив чоловік. – Професіонали твого рівня потрібні скрізь, та я гарантую, що в тебе й дня вільного не будуть! Ще й відмовлятись від замовлень будеш. А отримуватимеш у десятки, якщо не в сотні разів більше. Поїхали?

– А поїхали, – махнула рукою Світлана. – Ти маєш рацію, втрачати мені більше нічого…

*********************

Віктор як завжди мав рацію. Влаштуватися на новому місці для дівчини не склало труднощів, благо мову вона знала на відмінно. Отримані нею гонорари дозволили придбати непоганий такий будиночок, класну машину та різні приємні дрібниці. А ще він познайомив подругу з одним дуже цікавим чоловіком… Загалом, незабаром уже у Світлани буде весілля.

Ах так! Розслідування все ж таки змогло розплутати ту складну справу. Дівчина на відео виявилася актрисою, якій заплатили добрі гроші за озвучений текст. І зробила це ніхто інша, як дружина брата Світлани. А знаєте чому? Все виявилося дуже просто. Юля з чогось вирішила, що саме Світлана має зайнятися зйомкою її весілля і була вкрай здивована, коли не побачила у тої необхідного обладнання, коли Світлана прийшла на їхнє весілля.

Світлана тоді ще довго дивувалася такому не розумному вчинку дівчини. Ну з чого це вона має працювати на весіллі єдиного брата? Дивувалася та забула. Виявилося, дарма. Юля вирішила відігратися за “зіпсоване” весілля. Щоправда вона сама не очікувала такого резонансу.

Але зараз Світлану це вже не хвилює. Нехай брат сам вирішує, що робити із такою дружиною. А вона буде щасливо жити своїм життям.

Вам також має сподобатись...

Віра приїхала до батьків у гості. Відпочивши з дороги, дівчина вирішила сходити в магазин. Тільки-но Віра вийшла на вулицю, як зустріла свою тітку Людмилу. Помітивши животик племінниці, що округлився, Людмила зупинила її. – Кого чекаємо? – запитала тітка. – Сина, – усміхнулася Віра. – Це дуже добре, – якось підозріло сказала тітка Люда. – Імʼя вже вибрали? – Ми про це ще не думали, – відмахнулася Віра. – Нема що тут думати! – несподівано сказала тітка. – Назвіть Андрієм! І тільки Андрієм! Запам’ятай це! – А чому Андрієм? – Віра здивовано дивилася на тітку, не розуміючи, що відбувається

Віра кришила на кухні вінегрет, коли з роботи повернувся Сергій. Чоловік помітно переживав. – Віро, нам треба поговорити, – раптом сказав він. – Я тебе слухаю, – усміхнулася жінка. – Кохана, ти ж знаєш, що вчора я їздив до своєї матері? – почав здалеку Сергій. – Так, – підтвердила Віра. – Навіть не знаю, як тобі пояснити, кому сказати – не повірять, що таке буває, – зам’явся Сергій. – Ну кажи! – Віра вже почала переживати. – Загалом, я тебе обманював! Весь цей час обманював! – несподівано сказав чоловік, зробив глибокий подих і все розповів жінці. Віра вислухала Сергія і аж присіла від почутого

Настя закрутила роман з Анатолієм. Мова пішла вже про весілля. – Познайомила б ти мене зі своїм нареченим, – казала мама Насті. – Я б стіл накрила, смачненьке б щось приготувала. – Ага, мабуть оту шоколадну ковбаску, як раніше готували! – посміхнулась Настя. – У тебе ж он все яке старомодне навкруги… І все ж таки Настя розповіла Анатолію про мамине запрошення. – Але хочу тебе попередити, обстановка у нас там в квартирі дивна, – сказала вона нареченому. Анатолій застиг від здивування

Вадим з Оленою одружувалися. Прийшла черга дарувати подарунки. Першими до молодих підійшли батьки Вадима. Лариса з Олексієм вручили молодятам пухкенький конвертик і відійшли в сторону. Невдовзі до них підійшли і їхні свати. – Ну що, пора додому? – тихо сказала до чоловіка мати молодого. – Так, вже час, – підтвердив Олексій. – Невже вам не подобається свято дітей, що не хочете залишитись? – почули їх розмову свати. – Після того, що вони зробили, я не бажаю тут бути! – не могла змовчати Лариса. – Ви про що? Що вони зробили? – сваха здивовано дивилися на Ларису, не розуміючи, що відбувається